Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kamion Mały - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

469 700 zł6 100 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż ustawna działka o powierzchni 6 100 m położona w Kamionie Małym w gminie Młodzieszyn. Ciche, zielone otoczenie i luźna zabudowa gwarantują prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom Brzozowiec

Brzozowiec(Kamion Mały + 15 km)

580 000 zł105 m² 5 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Brzozów gm. Iłów. Działka 700 m2. Dom 105 m2 w całości podpiwniczony, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 000 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękne miejsce i oferta warta uwagi! Im częściej tu jestem tym bardziej jestem przekonana, że Wilków nad Wisłą to stan umysłu - mieszkają tu twardzi ludzie, bo to kiedyś było bardzo trudne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Leoncin

Leoncin(Kamion Mały + 22 km)

780 000 zł20 048 m² 38,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż uroczo położona duża działka w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Powierzchnia 20 048 m2 Uzbrojona w prąd i wodę. Lokalizacja Wilków Polski, gmina Leoncin Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Cholewy

Cholewy(Kamion Mały + 25 km)

750 000 zł4 839 m² 154,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Błonie okolice. Na sprzedaż duża działka W cholewach, miejscowości w Gminie Błonie, powiecie Warszawskim Zachodnim. Działka ma 4839 m2 i mieści się przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Mokas

Mokas(Kamion Mały + 13 km)

397 008 zł22 056 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość we wsi Mokas, w gminie Sochaczew. Posesja jest położona przy asfaltowej, oświetlonej ulicy, w której poprowadzony jest wodociąg, linia energetyczna i telefoniczna. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł26 100 m² 23,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę, położoną w urokliwej lokalizacji w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Podana powierzchnia 26100 m2 zawiera kilka wyodrębnionych działek. Grunt rolny,.

Szczegóły ogłoszenia

328 200 zł2 188 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w trzeciej linii zabudowy od gminnej drogi w której poprowadzone są media - prąd i woda. Powierzchnia 2188m2. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Leśniaki

Leśniaki(Kamion Mały + 11 km)

598 700 zł57 100 m² 10,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Spełnij marzenie o własnej działce i lasem! - 5,7 ha w Leśniakach, gm. Iłów Marzysz o własnym kawałku lasu? Ta wyjątkowa działka w miejscowości Leśniaki, gm. Iłów, to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Powązki

Powązki(Kamion Mały + 25 km)

409 000 zł1 736 m² 235,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka na sprzedaż blisko Kampinoskiego Parku Narodowego Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 1736 m, położoną w urokliwej, zielonej okolicy niedaleko Kampinoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 568 m² 171,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu, które łączy w sobie atrakcyjną cenę, przestrzeń i doskonałą lokalizację, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij